Star Chef 2: Restaurant Game

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut278.14 MB
  • Sürüm1.4.4
  • DilTürkçe
  • Geliştirici99Games Online Private Limited

Star Chef 2: Restaurant Game indir. Aile Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Restoran yönetme oyunlarından keyif alıyorsanız ve akıllı cihazınızı böyle eğlenceli bir oyunla geliştirmek isterseniz Star Chef 2: Restaurant Game oyununa sahip olabilirsiniz. iOS işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Star Chef 2: Restaurant Game ile boş vaktinizi sıkılmadan geçirebilirsiniz. En sevilen restoran yönetimi oyunuyla her an her yerde eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Yemek pişirme, servis yapma, yönetme ve ticarette milyonlara katılın. Dünyanın dört bir yanındaki şeflerle tanışın ve kutlamalara hitap edin. Ödüllendirici zorluklarla mücadele etmek ve master şef olmak için kendi ekibinizi oluşturun. Yemek pişirme konusunda yeteneklerinizi sergilemek için oyunda sunulan her bir içeriği değerlendirmeye odaklanın.

Dünyanın her yerinden lezzetleri denemek konusunda ihtiyacınız olan içerikleri kullanmaya odaklanın. Çocukken en sevdiğiniz lokantanın, düşen işi nedeniyle artık satılık olduğunu keşfettiğinizde, tüm çocukluk anılarınızın canlandığı bir anlatıya dalın. Star Diner'ın eski güzel günlerini hatırladıkça, artık cansız lokantayı devralmak ve adım adım enfes bir restorana dönüştürmek için hazırlanıyorsunuz. Her bir içeriği kullanarak oyun alanında gelişim sağlayabilirsiniz. Birinci sınıf pişirme teknikleri ve son teknoloji cihazlar kullanarak çeşitli mutfaklardan lezzetli yemekler pişirin, pişirin ve ızgara yapın. Restoranınızı yenileyin ve lüks dekorlarla ambiyansı parlatın.

Star Chef 2: Restaurant Game indir

Otantik tarzda gurme mutfakları bir araya getirmek için dünyanın dört bir yanından dünyaca ünlü şefleri işe alın ve yönetin. Müşterilerinizi abartılı bir kaliteli yemek deneyimiyle meşgul edin ve nihayetinde usta bir şef veya daha da büyük The Star Chef olmak için baş döndürücü yüksekliklere çıkın. Heyecan verici hikayenin peşinden gitmek için daha fazla beklemenize gerek yoktur. İlerlemek ve şef hayatını yaşamak için 150'den fazla hikaye tabanlı görevlerin her birini tamamlamaya hazır olun. Oyunda pek çok özel tarif vardır. Bunların her birini denemeye hazır olun.

Restoranınızı diğerlerinden farklı kılmak için duvar çıkartmaları ve zemin dekorlarından sıra dışı aksesuarlara kadar benzersiz tasarım desenleri seçin. Turnuvalara katılmak için takımlar oluşturun, sohbet edin ve şeflerle takım kurun. Beceriye dayalı turnuvalarda gerçek şeflerle yarışın ve liderlik tablosunda üst sıralara çıkın. Yemekler ve mutfaklar hakkında eğlenceli ve tarihi gerçekleri giderken öğrenin. Arka bahçede yetiştirilen ve her zaman mevcut olan çiftlikten taze ürünler alabilirsiniz. Her an her yerde oynayacağınız Star Chef 2: Restaurant Game ile akıllı cihazınızda eğlenceli bir deneyim yaşamaya hazır olun.

Star Chef 2: Restaurant Game indir